16 Aralık 2015 Tarihli Gece Raporu

kubra1
16 aralık 2015 Çarşamba gününü de bitirdik. Gözler ABD’de FED faiz toplantısındaydı ve beklenen faiz artırımı gerçekleşti.Gündem de farklı kategorilerde yer alan haberleri sizler için derledik.

Buyrun! 16 Aralık 2015 ÇARŞAMBA Günü Geceraporu

 

 

Japonların Evlenme ve İlişki Korkusu

Geçenlerde haberlerde Japonların yakın gelecekte yaşlı nüfusunun artarken genç nüfusun azaldığına dair bir haber izlemiştim. Nedeni ise Japonların ilişki ile uğraşmak istememesi, kendilerini özgür istemeleri ve açıkçası kadı-erkek nazı çekmek istememeleri. Doğurganlık oranı azalan ülkede ciddi ilişkilerin artışının sağlanması adına özendirici çalışmalar yapılıyor. Denk gelen bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Japon bir kızın erkek arkadaşı nasıl olunur adlı yazıyı paylaşmak istiyorum. Bekar arkadaşlara faydalı olur belki.

Kadınların Erkeklere Nazaran Daha Fazla Uykuya İhtiyacı Var. Neden mi?

Yapılan son araştırmalarda kadınlar erkeklere göre daha fazla uyuması gerektiği sonucuna varılmış. Nedeni ise kadınların beyinlerinin erkeklere göre daha fazla kompleks olduğu yönünde. Bu bakımdan kadınlar erkeklere göre 20 dakika daha fazla uyuyarak dinlenebildiğine dikkat çekilmiş.

Birbirine Çağrı Atarak İletişim Kuran Müthiş Neslin Çok İyi Hatırladığı 15 Şey

Onedio.com sitesinde özellikle 30’lu yaşlarda iseniz çok güzel bir yazı kaleme alınmış. 10-15 yıl öncesine dair çok güzel tespitler var. Buyrun buradan yazıyı zevkle okuyabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Benzer Yazılar

Yazar:
Önceki Yazılar Sonraki Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 paylaşım